Vánoce

Adventní kalendář

18. října 2012 v 21:50
Hezký podzimní večer,

právě s taťkou pijeme výbornou vanilkovou arabicu čerstvě umletou na starém mlýnku a jde na mě adventní nálada. Trochu to může být i tím, že jsem konečně nastříhala vánoční látku na společně šitý adventní kalendář. Každopádně jsem zlehka proběhla internet a našla pár pěkných typů předvánočních kalendářů, které ráda ukáži dál. Každý obrázek je zároveň proklik na stránky autora - resp. na ty, kde jsem ho našla.
Pokud by vás Vánoce také lákaly a máte chuť na jednoduché společné šití, máme ještě pár volných míst. Informace ZDE. A teď už krásné obrázky:


první není zrovna kalendář, ale je nádherný, o víkendu snad najdem vhodné větvičky


Zvonky

8. ledna 2012 v 1:00
Kouzelné vánoční dny odchází, zvonečky doznívají ... a tyhle se dnes konečně dočkaly svého dokončení. Příští rok budou jistě dělat velkou parádu se svou nedokonalostí a svou láskyplností. Menší mají výšku asi 2cm - miluji drobné detaily a ráda je vyrábím. (A pro pořádek ještě informace, že zařazením do rubriky Vánoce maličko šidím Klub devatera řemesel, kde vznikly - asi mi to nedá a také je tam doplním)


Andílci

8. ledna 2012 v 0:50
Vánoční andílci touto dobou již roztáhli křídla a vznáší se ku svým domovským obláčkům. Přidávám obrázek na rozloučenou a aby věděli, že je příští rok opět rádi uvítáme. Dospělou verzi jsme okoukali v Klubu devatera řemesel a dětská samozřejmě následovala - tam se andílci přímo rozprchli, zbyly po nich jen košilky plné vzpomínek na malé neposedy.
Ze školky

8. ledna 2012 v 0:39
Letos jsme měli asi jediné nové ozdoby právě ze školky. Já bych je lépe neudělala ♥


Krásné Vánoce

24. prosince 2011 v 7:33

Přeji Vám krásné Vánoce ♥ ♥ ♥Perníčky

23. prosince 2011 v 2:53
Když jsem byla děcko, perníčky se u nás doma nikdy nepekly - stejně jako vanilkové rohlíčky. Babička ale vždycky měla pár krásných kousků napečeno a tak se i v mých představách k vánocům báječně hodí. Jejich krásu a vůni není třeba chválit, perníčky jsou zkrátka malá voňavá umělecká dílka ♥ ... tedy někomu pod rukama vznikají malá umělecká dílka. Já budu potřebovat ještě pár let praxe :-)
předloni jsem dokonce zvládla i Mikulášské

Přírodní ozdoby

23. prosince 2011 v 2:26
Přírodní ozdoby vždy měly a budou mít své nezaměnitelné kouzlo. Oříšky vypadají na stromečku úžasně, sušené pomeranče ho rozsvítí a s vizovickým pečivem si vyhrají i naši malí miláčkové.


Papírové hvězdy

23. prosince 2011 v 2:18
Již před dlouhou dobou jsem při brouzdání tvořivými weby narazila na papírové hvězdy - pěti i šesticípé. Jednu jsem zkusila a stránky si neuložila, takže když jsem loni chtěla hvězdičkami ozdobit naše bydlení, zkoušela jsem, jak asi mohl postup být, nakonec se celkem podařilo. Zkusila jsem i vystřihovanou ... a letos už postup zase nevím.
 
 

Reklama