TUSAL 2014

TUSAL 2014

26. prosince 2014 v 10:49
Ve svátečním čase přidávám poslední letošní příspěvek - a to svou TUSAL sklenku, která se plnila více než půl roku, kdy bylo v tvoření snad více přestávek než jeho samotného. Přeji Vám všem i sobě, aby příští rok byl na tvoření bohatý a nám se dařilo realizovat své smělé plány i úspěšně dokončovat plány minulé.

Velmi ráda Vás také zvu k novému společnému šití, jež zahájíme začátkem ledna - tentokrát se bude jednat o Mystery malý užitečný projekt. To znamená, že zpočátku pro Vás bude šití trochu tajemné, a teprve jak budou dílky přibývat, poznáte, co vlastně šijeme. Každopádně je to malý projekt s malou spotřebou materiálu, kde vyzkoušíme několik různých technik, a výsledek bude užitečný pro každého, kdo se zapojí. Souběžně běží i jako klub na Fleru.


Tusal k 30. 3.

7. dubna 2014 v 8:48
S tak trochu větším zpožděním má sbírka do tusalu k ostatním holkám Usmívající se

Tusal k 1.3.2014

5. března 2014 v 17:21
Prvního března byl nový termín novoluní, proto se přidávám k ostatním s novou sklenkou drobných odstřižků. Více ZDE.

TUSAL k 30.1.

1. února 2014 v 20:02
30.1. vycházel termín novoluní, proto přidávám i svou sklenku nitek a drobných kousků z lednového tvoření. Ač to tak na blogu nevypadalo, přeci jen nějaké probíhalo :-) TADY ukázky i dalších sbírek.

TUSAL 2014

3. ledna 2014 v 15:11
Právě dneska byla na Evikovu vyšívání vyhlášena nová akce pro vyšívací, šicí, háčkovací a podobné nadšence, co mají rádi hraní. A protože u podobných blbinek bych nerada chyběla, nemohu jinak, než se obratem přidat.
Veškeré bližší informace popsala Evka ve zvacím článku (viz odkaz) - zkrátka střádáme nepotřebné nitě, nitky, stužky, kousky látek a fotíme je do zaručeně uměleckých kompozic. (Vypadá to, že letošní rok by mohl být dost hravý a veselý Mrkající)

 
 

Reklama