Soutěže

Dárek od Eli

1. prosince 2016 v 19:36
Dnes mám prima den - jednak se povedla jedna menší zkouška a jednak dorazil jeden krásný dárek. Před pár dny jsem se zúčastnila soutěže u moc šikovné Eli-Anny - a ta byla tak skvělá, že dárky nakonec neposlala jen vítězce, ale i nám ostatním. Vysekávám tedy poklonu a posílám velký dík za nádherná vánoční přání i moc milý vzkaz na cedulce.
Giveaway

23. října 2013 v 19:57
Při brouzdání netem jsem došla až k Janičce, která má právě vyhlášenou soutěž o príma ceny. Hned tedy využívám právě Jankou připomenutý VOS - vesmírný objednávkový systém a do soutěže se hlásím.

Shabby giveaway aneb modra je dobra

30. června 2013 v 9:13
Sice na poslední chvíli, ale přeci jsem se netem doklikala až na krásný blog Baví mě bydlet plný shabby chic. A kromě spousty krásných obrázků originálního bydlení tam zrovna běží soutěž o stylovou cenu. I já se tedy přidávám a doporučuji nakouknutí.

Soutěž u Maru

4. ledna 2013 v 14:47
Trochu jsem přes svátky váhala, jaký asi budu dávat první letošní příspěvek. Velmi mě těší, že loni celkem pěkně narostla sledovanost blogu, mám radost z nově navázaných virtuálních přátelství, z podpory a potěšujících slov, která si díky moderní technice můžeme vzájemně sdělovat. Snad se Vám bude moje snažení líbit a snad i trochu přispěje, abyste sami vyzkoušeli různé malé kutění pro radost - stejně, jako jste právě Vy inspirací pro mne :-) Přeji nádherný rok 2013 ♥

Momentálně je velmi inspirující například soutěž o krásné ceny u Maru K.


 
 

Reklama