Korálky

Jarní úklid

28. ledna 2017 v 20:02
Tak tak, jarní úklid právě začíná ... a nejlépe oprášením blogu. Pro dnešek ho oživí trocha holčičí parády z vánočního návalu nápadů a kousku volna. Pro šicí nadšence už se chystá nový návod, ušito je, tak "jen" sepsat pár poznámek a kdo ještě nezkoušel r...é p...o, může se dát taky do díla. A navíc se rýsuje nové mysterko - doufám, že se zas přidáte.
Zdravím všechny blogové příznivkyně, ať se nám i letos daří ;-)

.

.

Tak trochu jarní korálky

22. března 2015 v 17:23
Zatímco mystery výbava nám přibývá pomalu po kouscích, jarní nálada mi přibývá pěkně rychle. Denně kontroluji přírůstky v květináčích a sadbovačích a užívám si každou slunečnou chvíli. Krásné období plné čerstvého vzduchu, bylinek a zelené přírody také přímo volá po nové stylové parádě. Nedalo se jinak, příroda se prostě poslouchat musí:

Modré jsou hotové už delší dobu a snad ze všech nejvíc mě kontrukčně potrápily. Měla jsem představu, ale nevycházela, nepasovala, nedržela tvar nebo naopak příliš pružila. Pořád si nejsem jistá, jestli je to jejich definitivní podoba.

Nové korálkové

27. listopadu 2014 v 19:08
Dobrý večer,

nejdřív velmi srdečně zdravím všechny návštěvnice, protože počítadlo mě poslední dobou velmi těší. Budu se snažit, ať je pořád na co koukat. Dnes příspěvek o parádě - donedávna jsem nosila krásné zlaté náušnice, dárek od manžela, a v životě mě nenapadlo je měnit. Jenže jednoho dne se jim prošoupaly nosné kroužky a oprava přijde stejně draho, jako sice menší, ale úplně nové. Takže moje milované zlatonky odpočívají a čekají na svůj návrat a já zjistila, že vlastně náušnic potřebuji spoustu a stále jich mám málo. Tyhle už vesele nosím - první jsou staré dva dny, ve skutečnosti vypadají ještě lépe než na fotce a myslím, že budou nadlouho moje velmi velmi oblíbené. Korálky na ně a na černé blýskavé kruhy mám od sympaťandy Assas a poslední nádherné vinutky jsou ve skutečnosti Mácul, od níž jsem dostala důvěru k jejich zavěšení. Myslím, že jí budou ohromně slušet.


Náušničky

11. dubna 2014 v 17:57
Mé nové tvoření mě hodně baví, dokoupila jsem další materiál a napadají mě samé pěkné nápady. Většinu už jsem vyzkoušela v praxi a neskromně hodnotím - maximální spokojenost :-). Většinou tvořím jedny pro sebe, a když už jsem je vymyslela, jedny putují na fler, aby potěšily i další romantickou duši. Už mám pár dalších nápadů, které snad o víkendu spatří světlo světa. Zkoušela jsem i perličkové pro Mácul, ale na jednodušší jaksi nemám buňky - udělám je rovnou při kafíčku.
O víkendu také vyfotím super náušničkový věšák, co jsem ukutila pro dcerku.


Šperkaření

28. března 2014 v 18:26
Ano ano už je to tak ... opět si potvrzuji, že jsem skutečná váhavá váha a rozhodnout se pro jednen obor zájmu zkrátka neumím. Naštěstí nejsem sama a internet je plný holčin, mamin i babiček v podobné situaci. A tak jsem zhruba před týdnem sedla, v pár obchodech naobjednala hromadu součástek a dnes se pustila do nového tvoření. Pochopitelně mi ještě další hromada komponentů chybí a díra do rodinného rozpočtu není konečná ... i z toho důvodu chystám velmi brzy rozšíření svého malého Fler obchůdku ... a to ještě nemluvím o plánech, co kujeme s Ajkou.

A nyní pár obrázků zejména pro parádnice - že Mácul Smějící se ... ostatně s dorůstajícími cácorkami mám spoustu důvodů k novým výkonům, snad by tedy mělo být na co koukat.
 
 

Reklama