Keramika

Knoflíčky

14. srpna 2012 v 21:14
Dnešní teplý slunečný večer se krásně hodil k nafocení připravených keramických knoflíčků. Snad se ještě ke keramice dostanu, vypadají skvěle.


Keramické začátky

8. června 2012 v 8:50
V Klubu devatera řemesel jsem se s holkama přesunula do keramické dílny. Představuji Vám tedy svůj první keramický koflík - úsměv na tváři mi vykouzlil ze dvou důvodů. Jeden je radost, že jsem ho vůbec dokázala uplácat - no a druhý ... přeci jen vypadá trochu jako ze žertovných předmětů. V každém případě je hotový a dokonce použitelný, což je asi nejdůležitější. A protože celé jaro plní blogy krásné obrázky z kvetoucích zahrad, zvolila jsem jako křovíčko vlastní zahradnické zátiší - takhle slibně se klube náš "balkónový" salát. Byť mi zahrada dost chybí, musím uznat nesporné výhody pěstování na balkóně - např. žádní slimáci a podobní ne-tvorové, na zalévání stačí dvě konve a vyroste kdeco ♥


Keramika

7. října 2011 v 2:35
Moje první točení na kruhu a vlastně kontakt s keramickou hlínou vůbec. K tomu se rozhodně chci ještě vrátit ... (úplný začátek jsem pro jistotu nechala na profíkovi :-)
PS - slaměnky jsou moje osobní balkónová úroda, člověku vážně stačí k radosti málo

 
 

Reklama