Březen 2014

Šperkaření

28. března 2014 v 18:26 Korálky
Ano ano už je to tak ... opět si potvrzuji, že jsem skutečná váhavá váha a rozhodnout se pro jednen obor zájmu zkrátka neumím. Naštěstí nejsem sama a internet je plný holčin, mamin i babiček v podobné situaci. A tak jsem zhruba před týdnem sedla, v pár obchodech naobjednala hromadu součástek a dnes se pustila do nového tvoření. Pochopitelně mi ještě další hromada komponentů chybí a díra do rodinného rozpočtu není konečná ... i z toho důvodu chystám velmi brzy rozšíření svého malého Fler obchůdku ... a to ještě nemluvím o plánech, co kujeme s Ajkou.

A nyní pár obrázků zejména pro parádnice - že Mácul Smějící se ... ostatně s dorůstajícími cácorkami mám spoustu důvodů k novým výkonům, snad by tedy mělo být na co koukat.

Malé projekty

7. března 2014 v 18:08 Šití pro radost i užitek
U tusalové sklenky nití mi bylo naznačeno, že bych také mohla vyfotit výrobky, z jejichž tvorby se ona sklenka naplnila. Myslím, že bych opravdu mohla, a proto dnes přidávám obrázky malých projektů z poslední doby. Dva ze tří byly inspirovány u Ajky. Moc ráda bych se také pustila do velkých projektů inspirovaných Máculkou (L1 L2 L3 L4 L5 L6 P1 H0 H1 H2 H3 H4 F1 F2 F3), ale velkých se pořád ještě obávám - snad napřesrok už bych mohla trochu odvahy posbírat :-)


Pouzdro na brýle pro naší babi:

A nezbytné sponkovníky - jeden holčičkový a jeden naprosto minimalistický na koupací skřipce:


Tusal k 1.3.2014

5. března 2014 v 17:21 TUSAL 2014
Prvního března byl nový termín novoluní, proto se přidávám k ostatním s novou sklenkou drobných odstřižků. Více ZDE.