Srdíčkový swap

29. srpna 2012 v 21:11 |  Šití pro radost i užitek
Pod Ajčiným vedením právě probíhá srdíčkový swapík. Pochopitelně nemohu chybět, tak jsem Markétce do Německa poslala nejhezčí srdíčko, co jsem kdy ušila - aby ne - dostalo protekční látku, vlastnoručně háčkovanou krajku a také vlastní knoflík, který už znáte z minula. Málokdy jsem se svým výtvorem tak spokojená :-) Z druhé strany je trochu decentnější, kdyby se nové majitelce lépe hodilo.
Druhé vyfocené srdíčko je pochopitelně to, které jsem dostala. Velikananánské díky letí na sever Aničce. Je pravda, že s hnědou tak úplně nekamarádím, ale vždycky obdivuju šikovnost autorky - představuji si, jak sedí ve svém šicím koutku, maluje a stříhá jednotlivé lístečky, rovná ty malé kousky, dokud nejsou na správných místech, jak vybírá ozdobičku, která se bude nejlépe hodit - a to všechno jen pro mne! Mám velikou radost a opravdu ze srdce děkuji.

No a když jsem u srdíček, přidávám ještě foto prvního srdíčka pro radost, co jsem šila asi před dvěma roky - poté, co jsem objevila svět nejen švadlenek, ale spousty šikovných lidí, a také kouzelnou hřejivou radost. Radost z toho, když člověku cosi vzniká pod rukama. Vždycky když ho vidím, vzpomínám na naprosto laické začátky samouka - fascinuje mě nepovedený šev kolem, který tam původně vůbec nebyl - srdíčko bylo celkem slušně sešito zrubu - až na malý neposedný kousek, pro který jsem se nakonec rozhodla ho ještě takhle obšít ... holt začínající samouk :-)


 


Komentáře

1 umaculky umaculky | 31. srpna 2012 v 10:54 | Reagovat

Moc pěkná srdíčka i to jejich "zarámování". No a to úplně první srdíčko to je hned paráda.

2 Marketa Marketa | 6. září 2012 v 12:28 | Reagovat

nadherna srdicka a to co jsem dostala mi udelalo velikou radost moc dekuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama