Keen

5. dubna 2012 v 9:28 |  Galerie hostů - Luky
Původně jsem zamýšlela vložit dnešní obrázek s malou hádankou. Kdopak pozná vyšívaného panáčka? Je to Keen - panáček z prima počítačové hry, kterou jsme hráli už jako děcka a dneska ji znovuobjevuji s novou generací. Její grafika se s novými vymoženostmi nedá srovnat, ale na svou dobu byla, myslím, velmi zdařilá - a upřímně - náramně mi vyhovuje, když menší dcerka chce, aby maminka vyhlála Kýna - naštěstí už ho zvládá i starší předškoláče, takže mi přeci jen zbývá trochu času i na jiné záležitosti.
A nemohu vynechat informaci, že autorem výšivky staré už nějakých 20 let (to snad není možný!!!) je můj bratr. Ten, co skládá krásné origami, které už je tady - a další ještě budu fotit. Děkuji za ni a budu ji opatrovat ještě dalších aspoň 150 let - stejně jako pletenou kapsičku, jíž taky vyfotím.
L..., jestlipak si ještě při svých vysokoškolských přednáškách tam v cizině vzpomeneš, jak jsi vyšíval Keena? Mám Tě ráda.


 


Komentáře

1 L... L... | 5. dubna 2012 v 18:35 | Reagovat

Zrovna dnes jsem zavítal na Tvůj blog, abych se pokochal novinkami, jež tropíš, a úplně se mi rozzářila očka, když jsem zahlédl Commandera Keena. Jako první mi proběhlo hlavou, že toho jsem přece dělal já. Před kolika roky to bylo, jsem radši nepočítal, abych náhodou nedošel k závěru, že už jsem taky starej kozel. Na druhou stranu ale musím přiznat, že při přednáškách nad svými zkušenostmi s křížkovým stehem vážně nerozjímám. ;-)
  Cácorky pozdravuj, že budu na vás myslet, aby se vám lépe vyhlávalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama