Zrcadlo v novém

26. listopadu 2011 v 23:21 |  Bydlení
Začátek - koupeno relativně výhodně na Aukru, bohužel dorazilo rozbité, takže finální náklady nebudou úplně pěkné, ale věřím, že výsledek bude stát za to.
1. čištění - vrchní černý nátěr jsem sundala odstraňovačem nátěrů, potom dočistila holčičím způsobem - rejžák a písek. Brousit a vyhlazovat nebudu, jen ať vynikne jeho stáří (nehledě k tomu, že na vrchu je stejně dýha).
2. lepení upadlého spodního dílu3. samozřejmě nabílit, vrátit očištěné mosazné ozdoby a vsadit nové zrcadlo. Je krásné, ať se to někomu líbí nebo ne.

Dovětek pro všechny rádobyodborníky:

Nevím, kde si předáváte odkaz, a je mi to celkem jedno. Vůbec nemám nic proti konstruktivní kritice ani jinému názoru, když už jste ale tak erudovaní, mohli byste se lakavě naučit alespoň pravopis a slušné chování. Překvapuje mě, kolik lidí už mělo připomínky k bílé barvě, ale nikomu z vás nevadí mosaz zmazaná černou barvou, ani čištění kartáčem, které i já osobně považuji za hraniční řešení. Holt odborníci.
Co se týče obecného přístupu k věcem, tento blog nikde neprezentuji jako doklad historie ani není mým cílem restaurace čehokoliv do původního stavu. Od toho tu máme muzea, skanzeny a památkáře. Možná, kdyby tu nebylo tolik "odborníků", nepadalo by nám půl republiky na hlavu jen proto, že někdo slepě trvá na původním vzhledu - bez peněz na údržbu a bez smysluplného využití. To už je ale na jinou debatu na jiných místech.

Neobtěžujte prosím sebe ani mne svými výlevy, žádné vulgarity tu nechci, a proto tu také nezůstanou.
 


Komentáře

1 ajka ajka | 27. listopadu 2011 v 0:05 | Reagovat

taky ráda natírám .... jé , já ti pošlu fotky mých renovací !! :-D  :-D  :-D

2 Máculka Máculka | 27. listopadu 2011 v 18:06 | Reagovat

No páni,to bych ani vevěřila, že to bude taková krása :-))

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama