Boadingovy čínské koule

23. listopadu 2011 v 2:10 |  Vyzkoušené alternativy
Čínské akupresurní koule jsou jedním z tradičních výrobků, který již po staletí pomáhá zlepšovat psychickou sílu a odstraňuje nemoci. Dovolím si tady použít informace z prodejny :-))
Léčebné účinky těchto masážních koulí byly objeveny za vlády dynastie Ming ve 14. století. Každá kulička zní jinou tóninou (jedna vyšší, jedna nižší). Podle původní čínské teorie je 10 prstů spojeno se srdcem a orgány jako jsou játra, plíce, ledviny, žlučník, žaludek a dalšími životně důležitými orgány. Koule mohou na dlani stimulovat různé akupunkturní body, což podporuje tok životní energie meridiány, má blahodárný vliv na krevní oběh, práci svalů (smršťování), na posílení kostí, vyrovnává funkci obou mozkových hemisfér a pročišťuje mysl. Dále pomáhá při léčení hypertenze a jiných chronických onemocnění. Pokud budete cvičit denně a pravidelně, přispějete k odstranění únavy, zmenšíte projevy stresu a tím si hlavně pomůžete prodloužit život.
Vložte dvě kuličky do dlaně a ohýbejte a narovnávejte prsty tak, aby Vám koule rotovaly na dlani buď ve směru nebo protisměru hodinových ručiček. Během tohoto cvičení jsou všechny klenby v pohybu a svaly předloktí jsou harmonicky napínány a uvolňovány. Nejprve si vyberte menší kuličky a se zvyšující se zručností přejděte na větší velikosti.


 


Komentáře

1 ajka ajka | 23. listopadu 2011 v 2:12 | Reagovat

to neznám!! O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama